یافتن یک متخصص قلب برای نوجوان خود

از آنجا که بیمارستان ها به طور معمول سونوگرافی قلب انجام نمی دهند ، برخی از نقایص مادرزادی قلب می تواند تا زمانی که کودک شما بلوغ نگذارد ، از دست برود. برخی از نقایص مادرزادی ممکن است برای نوجوان شما جراحی قلب را ضروری کند. این به میزان مشکل بستگی دارد. در هر صورت ، مهم است که اگر نوجوان شما درد قفسه سینه دارد به پزشک اصلی خود مراجعه کنید. شما باید اصرار کنید که به یک متخصص قلب کودکان مراجعه کنید.

بعضی از پزشکان نگران کننده نیستند. برخی سعی می کنند کمترین سناریو را به جای بدترین حالت در نظر بگیرند. این لزوما چیز بدی نیست زیرا در بیشتر اوقات احتمالاً بدترین حالت نخواهد بود. با این حال ، وقتی صحبت از قلب می شود طول عمر بیماران نارسایی قلبی  ، مهم است که چیزها را بررسی کنید. بلوغ زمانی است که مشکلات می توانند با نقایص مادرزادی ظاهر شوند. جهش رشد در این زمان اتفاق می افتد و می تواند باعث درد شود ، اما همچنین می تواند تا حد زیادی قلب را تحت تأثیر قرار دهد. اگر دکتر شما می گوید جای نگرانی نیست ، حداقل باید از او بخواهید که سونوگرافی را در مطب یا بیمارستان انجام دهد. بهتر است با این حال ، مراجعه به یک متخصص قلب کودکان.

اگر به دنبال مراجعه فرزندتان به متخصص قلب هستید ، ویژگی هایی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. نوجوانان می توانند نژاد عجیبی باشند. مهم است که متخصصی که انتخاب می کنید نحوه برخورد با آنها را بداند. یک متخصص خوب باید بتواند آنها را راحت کند و بتواند دانشانه به آنها و همچنین شما بگوید چه خبر است.

یک متخصص قلب فوق العاده جدی ممکن است بهترین گزینه برای یک نوجوان نباشد. بسیاری از موارد به کودک خاص شما بستگی دارد. شما او را بهتر می شناسید ، بنابراین باید بتوانید به بهترین شکل بفهمید چه کسی برای فرزند شما خوب است. اگر وقت دارید ، قبل از تصمیم گیری نهایی ، آن را برای ملاقات با چند متخصص کودکان در نظر بگیرید.

این می تواند یک وضعیت جدی باشد. اگر نوجوان شما همچنان درد قفسه سینه ، ناراحتی یا تنگی نفس دارد ، آن را موکول نکنید و آن را درد بزرگ شدن نامید. اصرار در گرفتن مراجعه فوری. در آن مرحله ، شرایط ممکن است به قدری جدی باشد که نگران خصوصیات خوب و بد در یک متخصص نباشید. مهمترین چیز کمک به فرزندتان است. پس از تشخیص اولیه ، می توانید به متخصصان دیگر مراجعه کنید تا ببینید آیا موردی را برای فرزند خود ترجیح می دهید.