گیاهان در باغ شما

گیاهان از یک گونه ممکن است در طراحی اولیه تکرار شوند اما ممکن است تحت شرایط مختلف در باغ ، در اقلیم های مختلف با همسایگان مختلف رشد کنند. بنابراین پیش بینی اندازه و شکل نهایی هر گیاه دشوار است. گیاهانی که در اوایل دهه 1990 بوته های کوچکی بودند ، به هیولاهای 20 فوتی تبدیل شده اند که هرس آنها یک روز کامل طول می کشد. اما او همه چیز را در این مورد دوست دارد و می گوید که باغ خود را نگه می دارد تا زمانی که دیگر قادر به انجام کار نباشد. گیاهان در آفتاب کامل و خاک زهکشی شده بهتر عمل می کنند. spirea آبی برگهای نواری ساده ای دارد و وقتی در گلدان پهن به خودی خود یا با گل کوکب یا گلدان طلایی نمایش داده شود بسیار عالی به نظر می رسد.

کاشت وقتی خاک مرطوب است نیز کمک می کند. ریختن نیم پیمانه به یک پیمانه آب ، یا کمتر برای گیاهان کوچک ، در سوراخ اطراف گیاه قبل از پر شدن کامل آن معمولاً لازم است. مجموعه گیاهان شامل گیاهانی با اهمیت تاریخی مانند شکلات  گل زامفولیا چای قهوه و غیره است. گل را مانند سایر گیاهان بکارید ، مقداری کمپوست را در خاک مخلوط کرده و دوباره سوراخ را پر کنید. گیاه را کاملاً آبیاری کنید.

گیاهان دارای برچسب هستند ، و شما می توانید خود تصمیم بگیرید که کدام یک بیشتر مورد توجه شما قرار می گیرند. کاشت انواع گیاهان از جمله درختان و بوته های برگریز و همیشه سبز و همچنین گیاهان علفی که در طول فصل گل می دهند ، بسیاری از مواد غذایی و زیستگاه مورد نیاز ارگانیسم های باغ را فراهم می کند. انواع گیاهان در یک باغ باعث تکثیر هر نوع آفت یا ارگانیسم بیماری می شود. گیاهان دارای برچسب هستند ، و شما می توانید خود تصمیم بگیرید که کدام یک بیشتر مورد توجه شما قرار می گیرند.

کاشت در ردیف ها نیز در برداشت محصول باغ سهولت دارد ، زیرا فرد می تواند از طریق ردیف های کنار گیاهان برای برداشت و برداشت غذا راه برود. گیاهان رایج در باغ های میوه و سبزیجات شامل لوبیا ، گوجه فرنگی ، انواع فلفل ، ذرت و تربچه است. گیاهان باید آبیاری شوند و با آفات باید برخورد شود ، اما این همه بخشی از لذت باغبانی است. گیاهان دارای برچسب هستند ، و شما می توانید خود تصمیم بگیرید که کدام یک بیشتر مورد توجه شما قرار می گیرند.